Достапни линкови

Не знам, не знам, министер за нешто!


Не знам, не знам, министер за нешто!
please wait

No media source currently available

0:00 0:25:22 0:00
Директен линк

Ако и нас не праша некој за тоа кој политичар не е корумпиран, за некој коректен политичар кој работи добро со сѐ срце за својата земја, за народот, за општеството, можеби и нас нема да ни текне, вели аналитичарот Џелал Незири, во „Зошто“ на темата зошто младите не ги познаваат политичарите, не се заинтересирани за политиката и иднината ја бараат надвор од земјата

XS
SM
MD
LG