Достапни линкови

На Вулкан со велосипед


На Вулкан со велосипед
please wait

No media source currently available

0:00 0:16:04 0:00
Директен линк

Во земјава има млади луѓе, кои се обидуваат да направат нешто, за себе и за општеството. Еден таков човек најдовме на социјалните мрежи. Тоа е Никола Нешкоски, планинар, велосипедист, екологист и едукатор. Со него во поткастот Зошто разговараме за задоволствата, успесите но предизвиците со кои тој се соочува во остварувањето на неговата мисија.

XS
SM
MD
LG