Достапни линкови

На сите ни треба психолог


На сите ни треба психолог
please wait

No media source currently available

0:00 0:16:21 0:00
Директен линк

Кои се најчестите причини да се посети психолог денеска и дали професионална помош повеќе бараат младите или возрасните. За менталните проблеми и потреби од психолози, за употребата на лековите кои делуваат на централниот нервен систем, анксиозноста и депресијата во Поткастот Зошто разговараме со психологот Тиана Ивановска.

XS
SM
MD
LG