Достапни линкови

На политиката и затвораме врата


На политиката и затвораме врата
please wait

No media source currently available

0:00 0:17:48 0:00
Директен линк

Добро е кога можеш да споделиш нешто, а многу луѓе околу тебе тоа го споделуваат, вели Виктор Петров – Викса популарен водител на Радио Сити во Поткастот Зошто на Слободна Европа. Со Викса разговараме за Радиото како медиум денеска, вчера и во иднина. Радиото , вчера и денеска, не е исто. За Викса Радиото е друштво на луѓе што знаат да бидат во друштво.

XS
SM
MD
LG