Достапни линкови

Мотоциклот е слобода за одговорни моторџии


Мотоциклот е слобода за одговорни моторџии
please wait

No media source currently available

0:00 0:16:24 0:00
Директен линк

Тоа е страшно. Бев во САД, во Флорида и на едно дружење една госпоѓа од клубот ми рече „Знаете што, тие што не носат кацига тука ние ги викаме донатори на органи“, вели Драган Малиновски познат антикорупционер, адвокат и моторџија кој повикува на почитување на пишаните и непишаните правила за однесување во сообраќајот.

XS
SM
MD
LG