Достапни линкови

Гласни и радикални


Гласни и радикални
please wait

No media source currently available

0:00 0:18:23 0:00
Директен линк

Политичките елити заради свои интереси ги поделија младите по етничка и партиска основа, вели активистот Бленди Ходаи. Верува дека младите може да се обединат пред се за радикални реформи на образованието. Во Поткастот Зошто зборува како младите луѓе да станат гласни и авангарда во државата.

XS
SM
MD
LG