Достапни линкови

Премолчан живот


Премолчан живот
please wait

No media source currently available

0:00 0:19:37 0:00
Директен линк

Со премолчувањето и ставањето на проблемите под тепих не правиме ништо, вели писателот Петар Андоновски и затоа треба да се разговара за се, па и за она што е табу. За него е тажно што има предрасуди за парадата на гордоста затоа што нејзината порака е - тука сме , постоиме и ние имаме права

XS
SM
MD
LG