Достапни линкови

Квизаџиството е џентлменски спорт


Квизаџиството е џентлменски спорт
please wait

No media source currently available

0:00 0:17:38 0:00
Директен линк

„Денеска кај нас се развива квизаџиството. Има се повеќе млади и паметни квизаџии и тоа е во подем,“ вели во Поткастот Зошто Зоран Јорданов еден од најпознатите македонски квизаџии, творец, уредник и учесник на квизови на Балканот

XS
SM
MD
LG