Достапни линкови

Сè нешто ќе биде, а сè е пoсмешно


Сè нешто ќе биде, а сè е пoсмешно
please wait

No media source currently available

0:00 0:16:31 0:00
Директен линк

Жарко Јовановиќ во Зошто. Млад дечко глумец – кумановец, стенд ап комичар. Еден од онаа млада глумечка гарда која успева да ја насмее публиката и во тмурни времиња. Зошто му е смешна политиката и политичарите, па ни ги нуди и на сатиричен начин, во живо, на интернет или на ТВ.

XS
SM
MD
LG