Достапни линкови

Изнудени подароци


Изнудени подароци
please wait

No media source currently available

0:00 0:19:57 0:00
Директен линк

Еуфоријата за подароци на 8 март како да нема граници. Професорката по македонски јазик Татјана Алексиќ во поткастот Зошто вели дека загрижува што сега децата се гледаат низ призмата на материјалното. Таа забранува да и се носат подароци, но иницира хуманитарни акции заедно со своите ученици.

XS
SM
MD
LG