Достапни линкови

Автор, а не актер во сопствениот живот


Автор, а не актер во сопствениот живот
please wait

No media source currently available

0:00 0:19:41 0:00
Директен линк

Зошто граѓаните на избори гласаат повеќе „против“ отколку „за“? Им треба ли тренинг за личен развој на политичките лидери? Зошто жртва наместо слобода на избор? Одговорите во Зошто ги бараме од Ида Протуѓер, која новинарството го замени со life coaching или тренер за личен и организациски развој.

XS
SM
MD
LG