Достапни линкови

Целта е страв и молк


Целта е страв и молк
please wait

No media source currently available

0:00 0:16:07 0:00
Директен линк

Закани и навреди на социјалните мрежи кон новинарите има се почесто. Новинарките се сметаат за полесна цел, не само заради нивната работа, туку се деградираат затоа што се жени. Новинарката и активистка Рита Беадини во поткастот Зошто зборува за заканите што ги добила затоа што критикувала имам.

XS
SM
MD
LG