Достапни линкови

Аероклуб Скопје 101 година воздушна мисија


Аероклуб Скопје 101 година воздушна мисија
please wait

No media source currently available

0:00 0:17:13 0:00
Директен линк

Мисијата на клубот, ентузијазмот, начините на финансирање, како и запрашувањето против комарци и муви се темите за разговор со Јане Стефанов, претседател на Аероклуб Скопје, кој успеал своето хоби и љубов да го претвори во професија.

XS
SM
MD
LG