Достапни линкови

Официјалната песна на СП Бразил 2014


Џенифер Лопез нема да учествува на церемонијата на свеченото отворање на Светското првенство во Бразил, соопшти ФИФА. Лопез, која ја пее официјалната песна за овој Мундијал, заедно со раперот Питбул и бразилската пејачка Клаудија Лите, беше предвидено да пее заедно со другите изведувачи на отворањето во четврток во Сао Паоло.

Погледнете ја официјалната песна за Светското првенство во Бразил 2014-та

Грешка на серверот

Како што гледате, ова не е тоа што сакавме да ви го покажеме

Користете го Пребарај за да побарате и на други места


По повод Мундијалот во Бразил, песна и на Шакира:

Грешка на серверот

Како што гледате, ова не е тоа што сакавме да ви го покажеме

Користете го Пребарај за да побарате и на други места

XS
SM
MD
LG