Достапни линкови

Во кои градови ќе се игра ЕП 2012 и официјалната песна


Видео презентација на градовите во кои ќе се играат натпреварите и на официјалната песна на овој шампионат во фудбал.

Видео презентација на градовите во Полска и во Украина каде што ќе се играат натпреварите од ЕП во фудбал 2012.

Официјалната химна на ЕП 2012
XS
SM
MD
LG