Достапни линкови

Постара жена покрај уништена зграда во Бахмут, во украинскиот регион Доњецк, декември 2022 година.

Избришани украински градови во руското самопрогласено „ослободување“

Постара жена покрај уништена зграда во Бахмут, во украинскиот регион Доњецк, декември 2022 година. ФотоYevhen TITOV (AFP)
XS
SM
MD
LG