Достапни линкови

logo-print

Двајца маскирани во жени во обид насилно да влезат во НСА


Еден полицаец во американската Агенција за национална безбедност бил ранет кога двајца мажи со автомобил вчера се обиделе насилно да влезат во штабот на Агенцијата во Мериленд. Прецизирано дека двајцата мажи биле преоблечени во жени и оти еден од нив бил убиен од службите за безбедност. Вториот маж во автомобилот бил ранет и пренесен во болница.

XS
SM
MD
LG