Достапни линкови

logo-print

Времето викендов облачно


Времето во Македонија ќе биде променливо облачно со кратки сончеви периоди. Ќе дува слаб до умерен ветер од јужен правец. Во недела ќе преовладува променливо облачно време, со повремени врнежи од дожд, а на повисоките планини со повремен снег.
XS
SM
MD
LG