Достапни линкови

logo-print

Осомничениот од Тулуз мртов


Мохамед Мерах

Мохамед Мерах

Според последните вести кои се повикуваат на извори во француската полиција, осомничениот за убиствата во Тулуз Мохамед Мерах кој над 32 часа беше под опсада на полицијата, бил мртов. На ова му претходела жестока престрелка при што имало и тројца повредени полицајци, од кој еден посериозно.
XS
SM
MD
LG