Достапни линкови

logo-print

Собири за подршка на Путин во источна Русија


Во неколку градови во источна Русија денеска се одржуваат собири за подршка на кандидатурата на Владимир Путин за иден претседател. Претседателските избори во Русија се на 4-ти март, а Путин е фаворит и на овие избори.
XS
SM
MD
LG