Достапни линкови

Временска прогноза-сончево


Времето денеска ќе биде претежно сончево со умерен, на места засилен северен ветер. Температурата ќе се движи од 10 до 20 степени. Во Скопје и околината слично време, со температура до 18 степени.
XS
SM
MD
LG