Достапни линкови

logo-print

Холивудската старлета Памела Андерсон пристигна во Подгорица


Додека црногорските власти ја очекуваат посетата на Солана, синоќа, во Подгорица пристигна холивудската старлета Памела Андерсон, која во Црна Гора престојува како гостин на Атлас групата, која ја контролира бизнисменот Душко Кнежевиќ. Памела Андерсон е заинтересирана да инвестира во туристичко-здравствен комплекс во Црна Гора.
XS
SM
MD
LG