Достапни линкови

Мексико: Се урнал авион со кокаин


Авион со 3,6 кокаин се урнал во близина на јужната граница на Мексико по потерата од воени хеликоптери. Војската не пронашла тело во остатоците на авионот.
XS
SM
MD
LG