Достапни линкови

Велигденска атмосфера


Секој ден не е Велигден, па иако цените се високи, граѓаните ќе се снајдат за да има се на трпезата. Некој повеќе, некој поскромно, ама барем неколку дена мислите кон празникот, а не кон политиката.

XS
SM
MD
LG