Достапни линкови

Обама во живо на Фејсбук


Американскиот претседател Барак Обама денеска ќе го посети седиштето на Фејсбук во Силиконската Долина во северна Калифорнија. Во таа прилика, Обама во живо ќе одговара на прашања на корисници на Фејсбук. Профилот на Обама на Фејсбук има над 19 милиони фанови.
XS
SM
MD
LG