Достапни линкови

Времето денеска облачно со врнежи од дожд


Времето ќе биде променливо облачно со локални слаби врнежи од дожд, особено во јужните делови. Температурата ќе се движи седум до 18 степени. Во Скопје слично време, со температура до 16 степени.
XS
SM
MD
LG