Достапни линкови

Тринаесетмина убиени во училиште во Бразил


Вооружен напаѓач убил тринаесетмина во училиште во Бразил, јавија медиумите Стотици родители се наоѓаат пред училиштето во Рио Ди Женеро. Дваесетмина биле повредени во инцидентот. Поранешен ученик е осомничен за нападот.
XS
SM
MD
LG