Достапни линкови

„Хакиран“ блогот на рускиот претседател Димитриј Медведев


Блогот на Димитриј Медведев
Блогот на руски претседател Димитриј Медведев еден час беше недостапен за јавноста денеска поради хакерски напад. „Livejournal“, интернет порталот кој го држи блогот на пефот на државата, го користат 4,7 милиони руски блогери. Инаку, Путин утре би требало да се сретне со кралот на Јордан, кој денеска пристигна во официјална поста на Москва.
XS
SM
MD
LG