Достапни линкови

Времето денеска облачно


Времето денеска во Македонија ќе биде променливо облачно, а попладне е можна појава на локален пороен дожд и грмежи. Температурата ќе се движи од 14 до 21 степени. Во Скопје и околината слично време со температура до 19 степени.
XS
SM
MD
LG