Достапни линкови

Временска прогноза-променливо облачно


Времето денеска ќе биде променливо облачно со услови за локален дожд, особено попладне. Ќе дува слаб доумерен североисточен ветер. Утринската температура ќе се спушти до осум степени, а дневната ќе достигне до 19 степени. Во Скопје и слично време со температура до 19 степени.
XS
SM
MD
LG