Достапни линкови

„Берберот на Централ Парк“ во Њујорк


„Берберот на Централ Парк“ во Њујорк
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:56 0:00

Кратко по првиот полициски час лани во Њујорк, 33 годишниот Херман Џејмс со ножиците за шишање почна да работи во Централ Парк. По една години подоцна вели дека бизнисот е добар, а муштериите се среќни да одат на шишање на отворено, особено во парк.

Категории

XS
SM
MD
LG