Достапни линкови

Работно висејќи на карпа


Работно висејќи на карпа
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Џејсон Грифин, 34 годишен консултант за центар за поддршка од Шкотска ја тестираше работата од дома висејќи на карпа врз Ирското море. Тој очекува целосно да се измени работното место, односно се помалку да има работа во канцеларија.

Категории

XS
SM
MD
LG