Достапни линкови

Мобилна оаза наместо заштитна маска


Мобилна оаза наместо заштитна маска
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Ален Вершуерен, 61 годишен белгиец создаде мобилна оаза со рузмарин, лавандa и мајчина душица која ја носи наместо заштитна маска.

Погледни ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG