Достапни линкови

Единствената швеѓанка која нурка по школки наоѓа мир во морето


Единствената швеѓанка која нурка по школки наоѓа мир во морето
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Лота Клеминг е единствената жена во Шведска која нурка барајќи школки. Таа се вратила од долгогодишна работа во модната индустрија во своето родно место и се приклучила кон семејниот бизнис со школки. Вели дека нуркањето ја релаксира.

Погледни ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG