Достапни линкови

Колекционери посветено работат на виетнамски Лего градби


Колекционери посветено работат на виетнамски Лего градби
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Градејќи Лего градби од 5000 парчиња кои претставуваат дел од родниот град, виетнамски Лего обожаватели сакаат да го популаризираат своето хоби.

Погледни ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG