Достапни линкови

Повеќе велосипедисти поради пандемијата и во САД


Повеќе велосипедисти поради пандемијата и во САД
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Заради потреба од физичка активност или пак одбивност од јавен превоз во време на пандемијата, во САД има се повеќе велосипедисти. Вљубеникот во велосипедизам Роберт Бегнал отвори и организација за да донира велосипеди.

Погледни ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG