Достапни линкови

Нереални композиции направени со паметен телефон


Нереални композиции направени со паметен телефон
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Израелски фотограф и видеограф, Ијтан Асраф за време на полициските часови, со својот паметен телефон го документирал пандемискиот период низ Израел. Неговите нереални композиции ги прави со својот паметен телефон.

Погледни ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG