Достапни линкови

Сакајте се себе и другите блиски на Денот на вљубените


Сакајте се себе и другите блиски на Денот на вљубените
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Денот на вљубените вообичаено е поврзан со романтика, но и ако немате партнер има и други причини за прослава. Според експертите, можете да посветите време и на други блиски или на самите себе. Велат дека тоа треба да стане пракса и да не ограничува овој празник.

Погледни ги коментарите

XS
SM
MD
LG