Достапни линкови

Бесконтактни екрани за пандемиски времиња


Бесконтактни екрани за пандемиски времиња
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:57 0:00

Британско калифорниска фирма „Ултралип“ почна да прави бесконтактни екрани, пред се за музеи и произведувачи на возила. Но, поради пандемијата тие сега почнуваат да соработуваат и со ресторани и продавници.

Категории

XS
SM
MD
LG