Достапни линкови

Со Чаплиновите шеги против пандемиската депресија


Со Чаплиновите шеги против пандемиската депресија
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Пакистански изведувач, 28 годишниот Усман Кан, откако се разболел од КОВИД-19 гледал видеа со Чарли Чаплин и тогаш одлучил - имитирајќи го него да донесе среќа на луѓето околу него. Се облекол како него и почнал бесплатно да изведува чаплинови шеги.

XS
SM
MD
LG