Достапни линкови

Младиот сумо шампион има 10 години и 85 килограми


Младиот сумо шампион има 10 години и 85 килограми
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Двојно поголем од своите врсници, Кјута Кумаги има и талент за сумо и вложува многу во својот тренинг. Тој засега е светски шампион во сумо во категоријата до 10 години, а може да совлада и 5 до 6 години постари од него.

XS
SM
MD
LG