Достапни линкови

Лов на велосипеди


Лов на велосипеди
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Волонтер „лови“ стари фрлени велосипеди од канал во близина на Париз. Клемент Шарет уловил 52 велосипеди од дното на каналот, а сите волонтери над 500 велосипеди.

XS
SM
MD
LG