Достапни линкови

Велосипедот против пандемиското „досадно“ секојдневие


Велосипедот против пандемиското „досадно“ секојдневие
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Неколкумина деца од Мериленд, САД, основале велосипедски клуб за да го развеселат „досадното“ секојдневие во време на пандемијата од КОВИД-19.

XS
SM
MD
LG