Достапни линкови

Хип хоп песни со превод на знаковен јазик


Хип хоп песни со превод на знаковен јазик
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Преведувачи на знаковен јазик присуствуваа на петтото издание на Хип Хоп Симфоник. Тие стоеја близу раперите и ги преведуваа нивните песни.

Погледни ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG