Достапни линкови

Холограмски концерти за карантини


Холограмски концерти за карантини
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Со едноставен принцип за илузија, компанијата „Мјушн“ планира концертите да ги донесе кај секој дома и на сечиј мобилен телефон, како Нетфликс со телевизијата.

Категории

XS
SM
MD
LG