Достапни линкови

„Џерусалема“ - позитивност во време на пандемија


„Џерусалема“ - позитивност во време на пандемија
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Песната „Џерусалема“ од Мастер Кеј-Џи, од Јужна Африка, заедно со танц смислен од анголска група, станаа вирален тренд на социјалните мрежи. Продуцентот вели дека секојдневно му стигаат пораки дека песната им го лекува лошото расположение поради КОВИД-19.

XS
SM
MD
LG