Достапни линкови

„Рамен маска“ за замаглени очила


„Рамен маска“ за замаглени очила
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:48 0:00

Јапонски артист Такахиро Шибата создаде „рамен маска“ за да ги развесели луѓето во време на пандемија од коронавирус. Кога се носи оваа маска со очила, тие се замаглуваат и се добива впечаток дека раменот е топол и свеж.

Погледни ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG