Достапни линкови

Времето денеска: сончево со мала до умерена облачност


Ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност и со слаб до умерен ветер од променлив правец. Дневната температура ќе биде од 25 до 33 степени. Во Скопје и околината слично време. Дневната температура ќе биде до 31 степен.

XS
SM
MD
LG