Достапни линкови

Времето денеска: претежно сончево


Generic -- Sun, heat

Ќе биде претежно сончево со слаб до умерен североисточен ветер. Дневната температура ќе биде од 24 до 33 степени. Во Скопје и околината слично време. Дневната температура ќе биде до 30 степени.

XS
SM
MD
LG