Достапни линкови

Времето денеска: умерено облачно


Ќе биде умерено облачно со слаб до умерен ветер од североисточен правец. Дневната температура ќе биде од 23 до 33 степени. Во Скопје и околината слично време. Дневната температура ќе биде до 31 степен.

XS
SM
MD
LG